Unit MJU Mahkamah Sesyen
PDF version

Unit MJU Mahkamah Sesyen Kuala Lumpur

Aras 1, Sayap Kanan, Kompleks Mahkamah Kuala Lumpur,

JalanTuanku Abdul Halim, 505006 Kuala Lumpur

 

Bil

Nama

Jawatan

No Tel / Email

1.

Sarina binti Sulaiman

Pen. Pendaftar Gred L29

03-6209 4585

sarinasulaiman@kehakiman.gov.my

2.

Ros Haida binti Mohamed Yusoff

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L22

03-6207 2083

roshaida@kehakiman.gov.my

3.

Ela Rahayu binti Harun Harashaid

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L22

03-6207 2083

ela@kehakiman.gov.my

4.

Rahman bin Halidi

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6207 2083

rahman@kehakiman.gov.my

5.

Nur Shafeza binti Ghazali

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6207 2083

shafeza@kehakiman.gov.my

6.

Jehan binti Adnan

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6207 2040

jehan@kehakiman.gov.my

7.

Rofyqa binti Nordin

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6207 2040

rofyqa@kehakiman.gov.my

8.

Syuhairah binti Alias

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6207 2082

syuhairahalias@kehakiman.gov.my

9.

Fatin Liyana binti Said

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6207 2082

fatinliyana@kehakiman.gov.my

10.

Hasliza binti Hassan

Pembantu Am Pejabat Gred N11

03-6209 4566

hasliza@kehakiman.gov.my

11.

Muhd Jamal bin Othman

Pembantu Operasi

03-6207 2073

 

Total visitors to the Portal : 221,000
Last updated : 30 May 2017