Pejabat Pendaftaran Bahagian Jenayah
PDF version

Pejabat Pendaftaran Bahagian Jenayah Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur

Aras 1, Sayap Kanan, Kompleks Mahkamah Kuala Lumpur,

Jalan Tuanku Abdul Halim,

505006 Kuala Lumpur

 

Pegawai-Pegawai dan Kakitangan di Pejabat Pendaftaran

Bil

Nama

Jawatan

No Tel / Email

1.

Tuan Aizatul Akmal Bin Maharani

Timbalan Pendaftar

03 6209 4591

@kehakiman.gov.my

2.

Tuan Nik Mohd Fadli Bin Nik Azlan

Penolong Kanan Pendafar

03 62094592

fadli@kehakiman.gov.my

3.

Puan Nurul Nadia Binti Abdul Razak

Penolong Kanan Pendaftar

03 62094593

nurulnadia@kehakiman.gov.my

4.

Puan Nur Ain Binti Mustapa

Penolong Kanan Pendaftar

03 62094594

nurainmustapa@kehakiman.gov.my

5.

Fauziah Binti Baharuddin

Pembantu Tadbir Operasi

03 62094597

fauziahb@kehakiman.gov.my

6.

Suzana Binti Jismit

Pembantu Tadbir Undang - Undang

03 6209 4601

Jsuzana@kehakiman.gov.my

7.

Mohamad Fadil Izwanullah Bin Mohd Zin

Pembantu Tadbir Undang - Undang

03 6209 4601

fadil@kehakiman.gov.my

8.

Kunaeswary A/P Thambirajah

Jurubahasa

03 62094596

Kunaeswary@kehakiman.gov.my

9.

Ezlien binti Abdul Ghani

Pembantu Tadbir Undang - Undang

03 62094599

ezlien@kehakiman.gov.my

10.

Haslin Bt Kamarudin

Pembantu Tadbir Undang - Undang

03 62094605

haslin@kehakiman.gov.my

11.

Ismail Bin Ramlee

Pembantu Operasi

03 62094606

12.

Mohd Mohsein Bin Osman

Pembantu Operasi

03 62094604

13.

Nazid B. Mohd Khalid

Jurubahasa

03 62094133

14.

Che Hazua bin Che Hamid

Pembantu Operasi

03 62094595

 

 

Mahkamah Tinggi Jenayah 1

Bil

Nama

Jawatan

No Tel / Email

1.

Puan Nur Ain Binti Mustapa

Penolong Kanan Pendaftar

03 62094594

nurainmustapa@kehakiman.gov.my

2.

Umi Kalsom Binti Ramli

Setiausaha

03.62094187

umiramli.su@kehakiman.gov.my

3.

Parameswary a/p Vellu@ Vellasamy

Jurubahasa

03-62094188

parames@kehakiman.gov.my

4.

Chong Huey Ling

Jurubahasa

03-62094188

chonghueyling@kehakiman.gov.my

5.

Mohd Farhan Bin Rahim

Odeli

03-62094188

 

Mahkamah Tinggi Jenayah 3

Bil

Nama

Jawatan

No Tel / Email

1.

Puan Nadia Binti Abdul Razak

Penolong Kanan Pendaftar

03 62094593

nurulnadia@kehakiman.gov.my

2.

Rohaidah Binti Mohd Noor

Setiausaha

03.62094044

rohaidah.su@kehakiman.gov.my

3.

Cho Wan Fong

Jurubahasa

03-62072111

chowanfong@kehakiman.gov.my

4.

Intan Binti Abdul Manaf

Jurubahasa

03-62072112

intanabdulmanaf@kehakiman.gov.my

5.

Mohd Norizam Bin Baharudin

Odeli

03-62094044

 

Mahkamah Tinggi Jenayah 4

Bil

Nama

Jawatan

No Tel / Email

1.

Tuan Nik Mohd Fadli Bin Nik Azlan

Penolong Kanan Pendaftar

03 62094592

fadli@kehakiman.gov.my

2.

Mohainee Binti Ariffin

Setiausaha

03.62094132

mohainee.su@kehakiman.gov.my

3.

Nazid Bin Mohd Khalid

Jurubahasa

03-62094133

nazid@kehakiman.gov.my

4.

Chan Wei Quan

Jurubahasa

03-62094133

chanweiquan@kehakiman.gov.my

5.

Sharil Anwar Bin Mohd Isa

Odeli

03-62094133

 

Total visitors to the Portal : 247,592
Last updated : 22 October 2017