Pertukaran & Persaraan 2017
PDF version

SENARAI NAMA ARAHAN

PERTUKARAN PEGAWAI  MAHKAMAH SESYEN DAN MAJISTRET KUALA LUMPUR

 
 

BIL

NAMA

JAWATAN

CATATAN

 

1.

Husna binti Dzulkifly

Majistret

Mahkamah Majistret Kuala Lumpur ke Timbalan Pendaftar, Bahagian Kebankrapan Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur pada 16.01.2017

 

2.

Noorul Fhaiez binti Mohd Nayan

Majistret

Mahkamah Majistret Kuala Lumpur ke Penolong Kanan Pendafar, Bahagian Surat Kuasa Wakil, Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur pada 16.01.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

SENARAI NAMA ARAHAN

PERTUKARAN (MASUK)PEGAWAI  MAHKAMAH SESYEN DAN MAJISTRET KUALA LUMPUR

 
 

BIL

NAMA

JAWATAN

CATATAN

 

1.

Kanageswari a/p Nalliah

Hakim

Mahkamah Sesyen

Dari Mahkamah Sesyen Seremban, Negeri Sembilan pada 16.01.2017

 

2.

Norakhmar binti Mohd. Sani

Hakim

Mahkamah Sesyen

Dari Timbalan Pengarah (Perundangan) Bahagian Dasar dan Perundangan PKPMPM pada 16.01.2017

 

3.

Mohd. Faiz bin Omar

Majistret

Dari Majistret, Mahkamah Majistret Gua Musang, Kelantan pada 16.01.2017

 

4.

Ng Geok Nee

Penolong Pegawai Undang-Undang

Dari Mahkamah Sesyen/Majistret Ipoh, Perak pada 16.01.2017

 

5.

Shamsul Azirudin bin Ahamad

Penolong Pegawai Undang-Undang

Dari Sesyen Penyelarasan Kontrak, Bahagian Pengurusan, Mahkamah Persekutuan Malaysia, Putrajaya pada 16.01.2017

 

 

   

SENARAI NAMA ARAHAN

PERTUKARAN PEGAWAI  MAHKAMAH TINGGI KUALA LUMPUR

 

BIL

NAMA

JAWATAN

CATATAN

 
 
 

1.

Pn Noor Aini binti Yusof

Timbalan Pendaftar

          Gred L52           

Dari Bahagian Jenayah ke Hakim Mahkamah Sesyen, Mahkamah Sesyen Butterworth, Pulau Pinang bertarikh 16.1.2017

 

2.

Pn Rahni Kartini binti Abdul Rahim

Timbalan Pendaftar

        Gred L48        

Dari Bahagian Kebankrapan ke Majistret, Mahkamah Majistret Jenayah 9 Kuala Lumpur pada 16.1.2017

 

3.

Pn Maizatul Munirah binti Abdul Rahman

Timbalan Pendaftar

           Gred L44          

Dari Penolong Kanan Pendaftar,Surat Kuasa Wakil ke Mahkamah Majistret Kuala Lumpur pada 16.1.2017

 

 

 

SENARAI NAMA ARAHAN

PERTUKARAN KAKITANGAN SOKONGAN  MAHKAMAH SESYEN DAN MAJISTRET KUALA LUMPUR

 

BIL

NAMA

JAWATAN

CATATAN

 

1.

Leong Yee Chuan

Jurubahasa (Cina)

Gred LA19

Bertukar ke Bahagian Pengurusan, Mahkamah Persekutuan Malaysia, Putrajaya pada 01.01.2017

 

2.

Nanthini Devi a/p Selvarajoo

Jurubahasa (Tamil)

Gred LA29 (KUP)

Bertukar ke Mahkamah Tinggi Taiping, Perak pada 09.01.2017

 

 

 

 

 

 

SENARAI NAMA ARAHAN

PERTUKARAN (MASUK) KAKITANGAN SOKONGAN  MAHKAMAH TINGGI KUALA LUMPUR

 

BIL

NAMA

JAWATAN

CATATAN

 
 

1.

Pn Azlina Awat

Pembantu Tadbir (P/O)

Gred N22 (M)                              

Dari Kementerian Belia dan Sukan ke Unit Keselamatan, Pembangunan & Penyelenggaraan  pada 9.1.2017

 

 

 

SENARAI NAMA ARAHAN

PERTUKARAN (MASUK) KAKITANGAN SOKONGAN  MAHKAMAH SESYEN DAN MAJISTRET KUALA LUMPUR

 

BIL

NAMA

JAWATAN

CATATAN

 

1.

Norshila a/p Regupathy

Jurubahasa (Melayu) Gred LA29 (KUP)

Dari Mahkamah Sesyen / Majistret Tanjung Malim, Perak pada 09.01.2017

 

2.

Mohd. Farid bin Ramli

Pengawal Keselamatan Gred KP11

Dari Bahagian Pengurusan Mahkamah Persekutuan Malaysia, Putrajaya pada 09.01.2017

 

3.

Mohd. Nizam bin Ismail

Pengawal Keselamatan Gred KP11

Dari Bahagian Pengurusan Mahkamah Persekutuan Malaysia, Putrajaya pada 09.01.2017

 

4.

Shahrizan bin Ismangil

Pengawal Keselamatan Gred KP11

Dari Bahagian Pengurusan Mahkamah Persekutuan Malaysia, Putrajaya pada 09.01.2017

 

5.

Siti Fauziah binti Ahmad

Pengawal Keselamatan Gred KP11

Dari Bahagian Pengurusan Mahkamah Persekutuan Malaysia, Putrajaya pada 09.01.2017

 

6.

Muhammad Adzeem bin Kader Bashah

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Dari Kolej Kemuniti Selayang, Jabatan Pendidikan Kolej Komuniti, Kementerian Pendidikan Tinggi, Batu Caves, Selangor pada 23.01.2017

 
         

SENARAI NAMA PEGAWAI BERSARA

MAHKAMAH SESYEN DAN MAJISTRET KUALA LUMPUR (TAHUN 2017)

 

BIL

NAMA

JAWATAN

CATATAN

 

1.

Masni binti Julaihi

Penolong Pegawai Undang-Undang

Bersara Pilihan: 03.01.2017

 

2.

Nor Shuryany bt. Md Isahak @ Ishak

Jurubahasa (Melayu)

Gred LA26

Bersara Pilihan: 03.01.2017

 

3.

Sharifah Rubiyah bt. Syed Mohd

Pembantu Tadbir (P/O)

Gred N19

Bersara Pilihan: 03.01.2017

 

4.

Abd Razak bin Dollah

Pembantu Tadbir (P/O)

Gred N22 (KUP)

Bersara Wajib: 30.03.2017

 

5.

Hasnah bt. Daud

Pembantu Tadbir (Kew)

Gred W22 (KUP)

Bersara Wajib: 24.06.2017

 
           

 

 

 

SENARAI NAMA PERSARAAN WAJIB BAGI TAHUN 2017

 

 

BIL

NAMA

JAWATAN

CATATAN

 
 

1.

Zalilah binti Md Ali

Setiausaha Pejabat

Gred N36

Bersara Wajib pada 14.10.2017

 

2.

Nuraini binti Adnan

Pembantu Perpustakaan

Gred S22 (KUP)

Bersara Pilihan pada 03.01.2017

 

3.

Jamilatun  binti Ibrahim

PT (P/O)

Gred N22 (TBBK)

Bersara Wajib pada 08.10.2017

 

4.

Norhayati binti Noordin

Pegawai Khidmat Pelanggan

Gred N19

Bersara Pilihan pada 03.01.2017

 

5.

Paramasivan a/l Alagan

Penghantar Notis

Gred N14

Bersara Wajib pada 26.2.2017

 

6.

Amran bin Ahmad

Pembantu Operasi

Gred N11

Bersara Wajib pada 15.4.2017

 

 

 

 

 

 

Total visitors to the Portal : 242,228
Last updated : 25 September 2017