Unit Saman Baru Mahkamah Sesyen & Majistret

PEJABAT PENDAFTARAN UNIT SAMAN BARU MAHKAMAH RENDAH KUALA LUMPUR

ARAS 1, SAYAP KANAN, KOMPLEKS MAHKAMAH KUALA LUMPUR

JALAN TUANKU ABDUL HALIM, 50506 KUALA LUMPUR

NO TELEFON: 03-62094000

NO FAKS: 03-62094675

 

Pegawai

Bil

Nama

Jawatan

No Tel/  Email

 

 

 

 

1.

Ng Geok Nee

Penolong Pendaftar

03-62094873

nggeoknee@kehakiman.gov.my

 

Unit Pendaftaran Saman Baru

Bil

Nama

Jawatan

No Tel/ Email

 

 

 

 

1.

Zurainah Binti Rohani

PTUU

03- 62072069

zurainah@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

2.

Amin Rafiq Bin Badrul Amin

PTUU

03-62072039

rafiq@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

3.

Alizah Binti Mohd Nasir

PTUU

03-62094577

alizah@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

4.

Chong Jah Yee

PTUU

03-62094673

chongjahyee@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

5.

Haslinda Binti Bakri

PTUU

03-62094233

haslindabakri@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

6.

Irnawatty Binti Iesa

PTUU

03-62072039

irnawatty@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

7.

Khatijah Binti Einie

PTUU

03-62094233

khatijaheinie@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

8.

Mohamad Nazmi Bin Rahmat

PTUU

03-62094577

nazmirahmat@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

9.

Mazliana Binti Azim

PTUU

03-62072039

mazliana@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

10.

Norwani Binti Bujang

PTUU

03-62094233

norwani@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

11.

Nor Fadilah Binti Mohd Ani

PTUU

03-62072069

norfadilah@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

12.

Norfadzly Bin Jamaluddin

PTUU

03-62094674

norfadzly@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

13.

Rosalina Binti Ab Dullah

PTUU

03-62094676

rosalina@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

14.

Shariffudin Azhar Bin Omar

PTUU

03-62094676

shariffudin@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

15.

Syamsulirham Bin Samsudin

PTUU

03-62094674

syamsulirham@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

16.

Mujahidah Dayana Binti Rosli

Jurubahasa

03-62094682

mujahidah@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

17.

Syatila Suriani A/P Eh Chan

Jurubahasa

03-62072041

syatila@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

18.

Mohd Hafidz Bin Mustaffa

PO

03-62094674

 

 

 

 

19.

Sharafina’azzyyati Bt Shokri

PO

03-62094680

 

 

 

 

 

Malay