Direktori

HAKIM MAHKAMAH RAYUAN
NAMA JAWATAN Email(@kehakiman.gov.my) NO. TELEFON
YA Dato' Suraya binti Othman Hakim Mahkamah Rayuan 03-88803667
YA Dato' Rhodzariah binti Bujang Hakim Mahkamah Rayuan 03-88803594
YA Datuk Stephen Chung Hian Guan Hakim Mahkamah Rayuan 03-8880 3801
YA Datuk Hanipah binti Farikullah Hakim Mahkamah Rayuan 03-8880 3653
YA Datuk Wira Kamaludin bin Md. Said Hakim Mahkamah Rayuan kamaludin@kehakiman.gov.my
YA Datuk Lau Bee Lan Hakim Mahkamah Rayuan beelan@kehakiman.gov.my 03-8880 9409
YA Dato' Mohamad Zabidin bin Mohd Diah Hakim Mahkamah Rayuan zabidin@kehakiman.gov.my 03-8880 9402
YA Datuk Yew Jen Kie Hakim Mahkamah Rayuan yewjenkie@kehakiman.gov.my 03-8880 9423
YA Datuk Nor Bee binti Ariffin Hakim Mahkamah Rayuan norbee@kehakiman.gov.my 03-8880 3559
YA Dato' Has Zanah binti Mehat Hakim Mahkamah Rayuan haszanah@kehakiman.gov.my 03-8880 3601
HAKIM MAHKAMAH RAYUAN
YA DATUK DR. HAJI HAMID SULTAN BIN ABU BACKER
NAMA JAWATAN Email(@kehakiman.gov.my) NO. TELEFON
YA Datuk Dr Haji Hamid Sultan bin Abu Backer Hakim Mahkamah Rayuan hamidsultan@kehakiman.gov.my 03-8880 3737
Norpipah Ibrahim Setiausaha kepada YA Datuk Dr Haji Hamid Sultan bin Abu Backer norpipah.su@kehakiman.gov.my 03-8880 3737
Ahmad Izuddin Fajri Fakrullah Penolong Kanan Pendaftar (L44)M kepada YA Datuk Dr.Haji Hamid Sultan Bin Abu Backer ahmadizuddin@kehakiman.gov.my 03-88804047
Mohamad Zakaria Saad Odeli kepadaYA Datuk Dr Haji Hamid Sultan bin Abu Backer 03-8880 4192
Ahmad Hilmi Bin Abdullah Odeli kepada YA Datuk Dr. Haji Hamid Sultan Bin Abu Backer 03-88804192
YA DATO' UMI KALTHUM BINTI ABDUL MAJID
NAMA JAWATAN Email(@kehakiman.gov.my) NO. TELEFON
YA Dato' Umi Kalthum binti Abdul Majid Hakim Mahkamah Rayuan umikalthum@kehakiman.gov.my 03-88803751
Nor Hidayah Hasan Setiausaha kepada YA Dato' Umi Kalthum binti Abdul Majid hidayah.su@kehakiman.gov.my 03-88803751
Muhammad Iskandar Zainol Pegawai Penyelidik kepada YA Dato' Umi Kalthum binti Abdul Majid iskandarzainol@kehakiman.gov.my 03-88804052
Mohd Ridzaudin Mohd Noh Odeli kepada YA Dato' Umi Kalthum binti Abdul Majid 03-88803922
YA DATO' AHMADI BIN HAJI ASNAWI
NAMA JAWATAN Email(@kehakiman.gov.my) NO. TELEFON
YA Dato' Ahmadi bin Haji Asnawi Hakim Mahkamah Rayuan ahmadi@kehakiman.gov.my 03-88803607

PEJABAT KETUA PENDAFTAR
Mahkamah Persekutuan Malaysia,
Istana Kehakiman,
Presint 3, 62506,
Putrajaya, Malaysia.

Tel 03 8880 3500
Faks 03 8880 3886
Emel webmaster@kehakiman.gov.my

    

qr code

Kini anda boleh melayari Portal Rasmi Pejabat Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia versi mudah alih menerusi Smartphone dengan hanya melalui Kod QR Rasmi

 

Paparan terbaik menggunakan pelayar terkini dengan resolusi melebihi 1024 x 768 pixel.