Warna Tema        
Saiz Tulisan -A A +A
 

PEJABAT PENDAFTARAN, MAHKAMAH PERSEKUTUAN MALAYSIA
NAMA JAWATAN Email(@kehakiman.gov.my) NO. TELEFON
Mohamed Asraf bin Yusoff Pembantu Operasi (N11) 03-88803892
PEJABAT PENDAFTARAN, MAHKAMAH RAYUAN MALAYSIA
NAMA JAWATAN Email(@kehakiman.gov.my) NO. TELEFON
NORLIZA BINTI OTHMAN Pendaftar Mahkamah Rayuan Malaysia (Jusa C) norliza@kehakiman.gov.my 03-8880 4045
KANAGESWARI A/P NALLIAH Timbalan Pendaftar Kanan (Jusa C) kanageswari@kehakiman.gov.my 03-8880 4053
NORIDAH BINTI ADAM Timbalan Pendaftar (L54) noridah@kehakiman.gov.my 03-8880 9445
DARMAFIKRI BIN ABU ADAM Timbalan Pendaftar (L54) darmafikri@kehakiman.gov.my 03-88809438
Nik Serene binti Nik Hashim Timbalan Pendaftar (L54) nikserene@kehakiman.gov.my 03-8880 4688
Azmil Muntapha Bin Anas Timbalan Pendaftar (L48) azmil@kehakiman.gov.my 03-8880 5000
Suriyanilakma Binti Abd Kadir Timbalan Pendaftar (L48) suriyani@kehakiman.gov.my 03-8880 4185
K B Elena Hong Tze Lan Penolong Kanan Pendaftar (L 44) elena@kehakiman.gov.my 03-8880 4502
Nadia Binti Mohd. Kamal Penolong Kanan Pendaftar (L44) nadia@kehakiman.gov.my
Fatin Dayana binti Jalil Penolong Kanan Pendaftar (L41) fatindayana@kehakiman.gov.my 03-88809427
Mohd Nazim Bin Saprani Penolong Pegawai Undang-Undang (L32) nazim@kehakiman.gov.my 03-88809435
Latifah Binti Ibrahim Penolong Pegawai Undang-Undang (L29) latifahibrahim@kehakiman.gov.my 03-88804062
ROSMANIAR BINTI ZAINUDDIN Penolong Pegawai Undang-Undang L29 rosmaniar@kehakiman.gov.my 03-8880 9517
Rahasbiah binti Abd Rahman Penolong Pegawai Undang-Undang (L29) rahasbiah@kehakiman.gov.my 03-8880 4178
Nurhaizan Binti Abdul Rahman Penolong Pegawai Undang-Undang (L29) nurhaizan@kehakiman.gov.my 03-88804055
SHELA BINTI RASIP Setiausaha Pejabat (N29) shela.su@kehakiman.gov.my 03-88804045
Lily Elina Binti Hassim Setiausaha Pejabat (N29) lilyelina@kehakiman.gov.my 03-8880 3521
Mazliza Bt Mohd Abu Bakar Jurubahasa (LA 29) mazliza@kehakiman.gov.my 03-88804070
NAMA JAWATAN Email(@kehakiman.gov.my) NO. TELEFON
IDA ADIBA BT MD RAZALI Timbalan Pendaftar (L52) idaadiba@kehakiman.gov.my 03-8880 3688